Med över 50 år i branschen!

Välj språk

Inlagt den juni 1, 2017




Kimmo Virtanen
VD
Direktnummer: +46 (0) 10-49 24 001
E-mail: kimmo@energiteknik.net


Arja Virtanen
Marknadschef
Direktnummer: +46 (0) 10-49 24 002
E-mail: arja@energiteknik.net



Richard Lindström
Försäljningchef/Sales manager
Direktnummer: +46 (0) 10-49 24 003
E-mail: richard@energiteknik.net


Lars Karlberg
Teknisk support/Försäljning
Direktnummer: +46 (0) 10 49 24 007
E-post: lars@energiteknik.net


Joakim Pahlberg
Försäljning
Direktnummer: +46 (0) 10-49 24 007


Renée Johansson
Ekonomi
Direktnummer: +46 (0)10-49 24 005
E-mail: renee@energiteknik.net


Wojciech Gaj 
Lager/Försäljning/IT
Direktnummer; +46 (0)10-49 24 009
E-mail:wojtek@energiteknik.net


Jane Jakobsson
Logistik/Internet
Direktnummer: +46 (0) 10-49 24 006
E-mail: jane@energiteknik.net



Tiina Andersson
Lager/logistik – Mammaledig
Direktnummer: +46 (0) 10-49 24 008
E-mail: tiina@energiteknik.net

  • Kontaktinformation

    Stålvägen 9, 931 36 Skellefteå
    Tel: 010-492 40 00 E-post: info@energiteknik.net
  • Öppettider

    Måndag-Torsdag 8.00-16.00
    Fredag 8.00-12.00
    Lunch 12.00-13.00
    Lördag-Söndag samt helgdag: Stängt
    OBS! Kolla under Nyheter för ev. ändringar
  • Lagerstatus

    För lagerstatus och leveranstider - klicka här! ligger för närvarande på ca 10 arbetsveckor på det som vi inte har i lager.